0.80 lei Job Tineri Fara Experienta - Telemarketing - Bacau Strugari

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Strugari

Job Tineri Fara Experienta - Telemarketing - Bacau

⭕ Candidatul ideal

Daca esti la inceput de cariera sau pur si simplu vrei o schimbare, noi iti oferim oportunitatea unui nou start in cariera asa cum iti doresti!
Tot ce trebuie sa aduci cu tine este dorinta de a invata si atitudinea optimista, experienta o dobandesti alaturi de noi.

Descrierea jobului

Te vei ocupa de:
- Activitate de telemarketing - limba romana;
- Initierea apelurilor ice catre persoane din baza de date in vederea promovarii si vanzarii serviciilor si produselor companiei;
- Analiza cerintelor si nevoilor clientilor si oferirea de consultanta privind caracteristicile produselor si serviciilor companiei.

Fii increzator in fortele proprii si hai sa ne cunoastem!

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv (salariu fix lunar + tichete de masa + bonusuri de performanta consistente)
- Posibilitatea de a-ti exercita sarcinile intr-o echipa vesela si dinamica;
- Flexibilitate in ceea ce tine de programul de lucru;
- Training de specialitate;
- Siguranta locului de munca si respect fata de salariat.

0799415671

Strugari, Bacau