Gratuit Megaplaza.ro Angajeaza Customer Support Online Repedea

Call Center / Suport Clienti Published date: Februarie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Repedea

Megaplaza.ro Angajeaza Customer Support Online

⭕ Companie: Brodex International
Denumire job: Customer Support Online
Responsabilitati:
Furnizarea de asistenta ica/e-mail clientilor
Suport in alegerea produsului cautat de client
Pastrarea legaturii cu furnizorii magazinului online

Cerinte:
Experienta intr-o pozitie similara (de preferat dar nu obligatoriu)
Abilitati de comunicare
Orientarea catre client
Capacitate interactiune cu potentialii clienti
Cunostinte PC
Spirit de echipa, atitudine pozitiva

Oferim:
Salariu atractiv
Abonament medicina generala si stomatologie
Training continuu in ecommerce
Oportunitati reale de crestere a carierei
Un mediu de lucru placut si relaxat, fara corporate BS
Program de lucru normal, L-V intre 9-18
Sediu central, la 3 minute de Piata Unirii, Bucuresti
Megaplaza este un mall online cu peste 500.000 produse si 1000 de categorii si este in continua dezvoltare.

Număr de telefon ✆ 0725209177

Repedea, Maramures