1.60 lei Office & Customer Care Assistant Manager Cuzdrioara

Call Center / Suport Clienti Published date: Ianuarie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Cuzdrioara

Office & Customer Care Assistant Manager

⭕ Locația: București, Universitate, Nicolae Bălcescu nr. 18, bloc Dalles

Program: Full-time, Luni-Vineri: 09:00 – 18:00

Salariu: 2000 ron

Echipa Academiei de Traduceri așteaptă cu entuziasm noua colegă/noul coleg în departamentul de Customer Care. Ne-ar plăcea ca ea/el să fie o persoană integră, preocupată de dezvoltarea personală, să îi placă munca de echipă, provocările și depășirea propriilor limite.

Te rugăm să vii personal la biroul nostru, pentru a ne aduce CV-ul tău și a discuta 5 min. despre motivația ta de a lucra cu noi. Managerul nostru Dana Șerban te va aștepta de luni până vineri, 09.00-17.00 ( 749 ).

Ești dinamic, proactiv și orientat către soluții? Îți place să comunici și să transformi cererile în comenzi ferme? Hai să crești alături de noi!

Experienţă similară minim 3 ani în vânzări la , front desk sau call center (nu este necesară experienţa într-o societate de traduceri).

Cerințe:

Limba engleză – scris și vorbit – mediu spre avansat
Studii superioare absolvite
Abilități foarte bune de operare calculator
Proactivitate și orientare către client
Orientare către soluții
Munca de echipă
Abilității excelente de comunicare în limba română (scris și vorbit)
Abilități de vânzare și negociere
Capacitatea de a lucra în condiţii de stres, respectarea deadline-urilor
Rapiditatea îndeplinirii sarcinilor
Deschidere către lucruri noi, învățare rapidă și dezvoltare profesională

Beneficii:

Carte de munca pe perioadă nedeterminată
Bonusuri de performanță anuale
Stimulare și sprijin pentru dezvoltarea continuă (training)
Posibilitatea de a dezvolta abilităţi noi (project management, vânzări, negociere, comunicare)

Responsabilități:

Recepționare emailuri, telefoane, primirea clienților care se prezintă la birou pentru solicitări
Informare și consiliere referitor la oferta companiei
Convertirea solicitărilor în comenzi ferme, înregistrarea acestora în CRM și alocarea comenzilor către un project manager
Oferirea de suport pentru departamentul de project management (convertire fișiere, contorizare, etc.)
Managementul documentelor (pregătirea actelor pentru legalizare, arhivarea documentelor, gestionarea bazei de date)
Gestionarea corespondenței și a relaţiei cu furnizorii companiei (curier, tipografie, firmă de birotică, traducători etc.)
Gestionarea feedback-ului, a reclamațiilor și sugestiilor de la clienți
Legalizarea traducerilor la birourile notariale colaboratoare; apostilare/supralegalizare documente, la nevoie: 10% deplasări (notar, instituţii de stat, sediul clienţilor)
Asistarea departamentului de comunicare, marketing și vânzări, dacă este cazul
Asistarea Directorului Executiv în activitățile de office management

0776397736

Cuzdrioara, Cluj