Gratuit Operator Call Center Aplicare Chestionare Ion Roata

Call Center / Suport Clienti Published date: Martie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ialomita
  • Oraş: Ion Roata

Operator Call Center Aplicare Chestionare

⭕ Îți dorești să faci parte dintr-o echipă tânără și să acumulezi experiență în domeniul comunicării?
Institutul Român pentru Evaluare și Strategie – IRES își mărește echipa de operatori call center și te vrea în echipa sa!

Candidatul ideal:

Abilități dezvoltate de comunicare și relaționare;
Putere de convingere;
Atitudine pozitivă, entuziasm;
Cunoștințe medii de operare PC

Descrierea jobului

Aplicarea de chestionare prin (folosind metoda CATI) în vederea realizării unor sondaje de opinie, pe diferite teme (politice, sociale, etc.)
Chestionarele conțin întrebări prestabilite, iar operatorul call center trebuie să citească respondenților (persoane fizice din Romania) întrebările și să bifeze răspunsurile acestora în chestionarul afișat pe monitorul calculatorului.

Beneficii:

Remunerație fixă plus bonusuri
Traininguri de specializare și îndrumare permanentă
Angajament pe termen lung
Program de lucru standard de 5 zile pe săptămână (luni-vineri)
Program part-time (6 ore/zi) sau full-time (8 ore/zi)

Număr de telefon ✆ 0785843150

Ion Roata, Ialomita