320.00 € Operator Call Center-Engleza Bulz

Call Center / Suport Clienti Published date: Februarie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Bulz

Operator Call Center-Engleza

⭕ Call CenterInternational US
CANDIDATUL IDEAL

- Limba Engleza scris si citit
- abilitati excelente de comunicare in limba Engleza, putere de convingere si negociere
- atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, insistent
- auto-motivat si cu spirit de echipa
- voce placuta, claritate in exprimare
- seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse
- experienta anterioara intr-un call center constituie un avantaj.
-viteza buna de internet( 10MB)

RESPONSABILITATI
- efectuarea de apeluri ice cu custamer din USA, Canada si Australia
- indeplinirea obiectivelor
- raportarea rezultatelor obtinute
- program de lucru part time 4-8 ore/zi (selucreaza de acasa
BENEFICII
-program flexibil
-se desfasoara de acasa
- pachet salarial atractiv plus 50$ commission pentru fiecare vanzare
- echipa tanara si dinamica
- oportunitati de promovare
- suport continuu pentru cresterea profesionala
Va rugam sa trimiteti cv-urile in limba engleza.

0793993563

Bulz, Bihor