Gratuit Operator Call-center Italiana Bolotesti

Call Center / Suport Clienti Published date: Martie 7, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vrancea
  • Oraş: Bolotesti

Operator Call-center Italiana

⭕ CANDIDATUL IDEAL:

Candidatul ideal este: vorbitor de limba italiana, echilibrat, flexibil, calm si rezistent la stres, increzator in sine, poseda abilitati de comunicare, onest, respectos, competent din punct de vedere profesional.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

HR 4 ALL cauta operatori vanzari prin (call center) - LIMBA ITALIANA. Misiunea consta in contactarea ica a clientilor pentru a informa despre produsele si serviciile companiei precum si beneficiile acestora folosind tehnologii moderne de call responsabilitate este prezentarea produsului clientului si fixarea unei intalniri cu un agent de vanzari.

Se cere:
- cunoaşterea limbii italiene la nivel conversational (mediu, avansat);
- abilităţi excelente de comunicare;
- atitudine proactiva si orientare catre client;
- cunoștințe de operare pe calculator la nivel mediu;
- punctualitate, spirit de echipa, atitudine; pozitiva, seriozitate, amabilitate;
- o buna dialectica.

Beneficii:

- contract durata nedeterminata
- un sistem de salarizare format dintr-o parte fixa si o componenta variabila rezultata din comision plus sisteme de premiere si bonusare pentru rezultatele obtinute;
- cursuri de instruire si perfectionare;

- tichete de masa;

- decont transport;

- program de lucru : luni-vineri de la ora 10 - 18

0743714918

Bolotesti, Vrancea