0.80 lei Operator Call Center Italiana Rauseni

Call Center / Suport Clienti Published date: Februarie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Rauseni

Operator Call Center Italiana

⭕ MPS SOLUTIONS este in cautarea de noi operatori call center, vorbitori de limba ITALIANA.
Sediul este langa Statie de metrou GROZAVESTI
728 / 728

FULL TIME
PART TIME
Operatorii nostrii initiaza apeluri ice catre clienti persoane fizice in italia.

CANDIDATII IDEALI:
- Bune abilitati de comunicare in limba italiană.
- Cunostinte minime de calculator.
- Disponibilitatea de lucru full time sau part time, conform unui program flexibil.
- Seriozitate, punctualitate si atitudine pozitiva.

RESPONSABILITATI:

Efectuarea/gestionare de apeluri.
Indeplinirea obiectivelor specifice proiectului.
BENEFICII:
In cadrul societetii se ofera un pachet salarial motivant, format din Salariul fix 1800 Ron Net plus bonuri de masa dar si bonus-uri atractive, in functie de realizari, direct cu relizarile performantele Dumneavoastra, contract de munca pe perioada nedeterminata, Va garantam seriozitatea si punctualitatea in platile remuneratiilor lunare catre fiecare angajat in parte.
Veti beneficia de o perioada de training intensiv in care veti invata despre modul de lucru si informatii complete care va vor ajuta in dezvoltarea profesionala din cadrul societatii, modalitati de abordare si comunicare dar si suport pe parcursul proiectului.
Nu este necesara experienta in call center.

0736357211

Rauseni, Botosani