Gratuit Operator Call Center Limba Engleza Dragotesti

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Dragotesti

Operator Call Center Limba Engleza

⭕ Compania Zigosoft angajeaza operatori call-center pe limba engleza.
Operator call center cu sau fara experienta similara, bun cunoscator de limba engleza.
Cerinţe
Candidatul ideal:
- seriozitate
- abilitaţi excelente de comunicare, negociere, spirit persuasiv
- experienţa pe un post similar reprezintă un avantaj (vânzare directă, asistenţă la vânzare, customer service)
- realizarea obiectivelor de vânzări lunare
- capacitate de analiză şi sinteză
- orientare spre client
- capacitate de a se integra rapid în echipă
- persoană dinamică şi optimistă
Responsabilităţile postului:
- iniţierea apelurilor în vederea promovării şi vânzării diverselor produse şi servicii
- furnizarea informaţiilor la solicitarea clienţilor;
- creşterea vânzărilor şi a numărului de clienţi;
- monitorizarea permanentă şi actualizarea bazei de date;
- îndeplinirea obiectivelor specifice proiectului.
Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu competitiv corelat cu performanţele personale
- bonus pentru îndeplinirea targetului şi/sau rezultate deosebite
- training şi suport continuu
- mediu de lucru profesional

Număr de telefon ✆ 0787906646

Dragotesti, Gorj