Gratuit Operator Call Center Limba ITALIANA 1700 Net Constantin Rosetti

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Constantin Rosetti

Operator Call Center Limba ITALIANA 1700 Net

⭕ SALARIU 1700 lei NET + BONUSURI + BONURI DE MASA

CANDIDATUL IDEAL:

Diploma de bacalaureat;
Experienta anterioara in call center vanzari outbound / customer care / cercetare de piata
Utilizarea pc;
Cunoasterea limbii italiene la nivel avansat
Abilitati excelente interpersonale;
Disponibilitate pentru munca in schimburi in intervalul orar 10-22
Capacitatea de a vinde, relatiile comerciale si comunicare

DESCRIEREA JOBULUI:

Oferim posibilitatea de a lucra full-time sau part-time,
Retribuirea se compune din parte fixa, mai multe comisioane si bonusuri la atingerea obiectivelor;
Training la locul de munca, initial si continu;
Integrarea intr-un mediu de lucru tanar si dinamic cu potential real de crestere in cadrul echipei.

Număr de telefon ✆ 0719010533

Constantin Rosetti, Buzau