1.60 lei Operator Call Center Magazin Online Bunila

Call Center / Suport Clienti Published date: Februarie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Bunila

Operator Call Center Magazin Online

⭕ Responsabilitati:
- Sa confirmi clientilor comenzile plasate pe magazinele noastre online
- Sa prezinti ic intr-un mod atractiv si profesional produsele companiei si sa poti realiza vanzari suplimentare fata de comenzile primite
- Sa gestionezi si sa rezolvi solicitarile primite de la clienti
- Sa realizezi si sa dezvolti relatii de colaborare cu clienti noi sau existenti

Descrierea companiei
Distribuitor produse cosmetice profesionale suplimente nutritive, produse make up, produse teleshopping.
Candidatul ideal
• Se adapteaza usor diferitelor tipologii de clienti cu care intra in contact pentru o comunicare eficienta si corecta de ambele parti;
• Are foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
• Stie sa centreze discutia pe nevoile clientului;
• Are initiativa si spontaneitate;
• Sa fie amabil si flexibil, principalul scop fiind satisfactia clientului;
• Are capacitatea de a lucra in conditii de stres;
• Are cunostiinte medii de utilizare a computerului (Word, Excel, Email).

Număr de telefon ✆ 0743251675

Bunila, Hunedoara