Gratuit Operator Call-Center PART/FULL TIME Capalnita

Call Center / Suport Clienti Published date: Martie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Harghita
  • Oraş: Capalnita

Operator Call-Center PART/FULL TIME

⭕ Candidatul ideal

Te asteptam in echipa noastra daca:

- Esti sociabil/a si iti face placere sa ii ajuti pe cei din jurul tau;
- Vrei sa iti dezvolti sau sa iti perfectionezi abilitatile de comunicare;
- Iti doresti sa lucrezi alaturi de colegi tineri, veseli si entuziasti.

Descrierea jobului

• Să comunici la , însă nu oricum, ci cu scopul de a promova, a convinge și a vinde produse și servicii;
• Să propui oferte adaptate pe nevoile clienților, pentru a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie;
• Să oferi informații relevante și corecte despre produsele și serviciile promovate;
• Să gestionezi și să rezolvi solicitările primite de la clienți;
• Să te asiguri că ai clienți mulțumiți, să urmărești în tot ce faci atât calitatea, cât și realizarea target-ului stabilit.

Ce îți oferim:

• Training profesional specializat;
• Atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
• Program de lucru flexibil;
• Salariu fix și bonus pentru performanță;

0787327147

Capalnita, Harghita