Gratuit Operator Call-Center Spring

Call Center / Suport Clienti Published date: Februarie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Spring

Operator Call-Center

⭕ Cerinte:

Limba maghiara la nivel avansat;
Abilitati excelente de comunicare, completate de capacitatea de adaptare a mesajului la variate categorii de clienti
Atitudine proactiva
Capacitate de a gasi solutii rapid si de invatare rapida
Capacitatea de a gestiona cu usurinta situatii conflictuale
Orientare catre client si catre solutii
Abilitati de operare PC (MS Office), precum si capacitatea de a lucra cu mai multe programe simultan
Descrierea jobului
Reprezinta interfata dintre client si companie;
Preia apelurile clientilor, furnizand informatii sau asistenta;
Ofera informatii corecte intr-o maniera profesionista;
Raspunde de corectitudinea informatiilor furnizate catre toate departamentele din firma;
Pregateste rapoarte saptamanale de activitate referitoare la fiecare client in parte si progreseaza in atingerea obiectivelor propuse;

Ce iti oferim ?
Cariera pe termen lung: posibilitatea de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul firmei;
Oportunitatea de a face parte dintr- o echipa tanara si ambitioasa aflata intr- o continua expansiune;
Pachet salarial atractiv.

0753258311

Spring, Alba