Gratuit Operator Call Center Batrana

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Batrana

Operator Call Center

⭕ Responsabilitati:

- Preluarea apelurilor ice;
- Programarea/reprogramarea pacientilor;
- Oferirea de informatii intr-un mod politicos;
- Capacitatea de a structura, de a stabili prioritati;
- Rezolva prompt si intr-un mod profesionist problemele intampinate de clienti, prin colaborarea cu celelalte departamente;
- Raporteaza catre Manager/Team Leader activitatea;

Cerinte:
- Experienta anterioara in call center,
- Persoana flexibila, rezistenta la stres
- Foarte bun spirit de organizare
- Are disponibilitatea de a lucra 4,6 sau 8 ore/zi, conform unui program agreat
- Abilitati de comunicare
- Cunostinte operare PC
- Cunostinte foarte bune de limba engleza

Oferta (bonusuri, beneficii):
- mediu de lucru placut,
- abonament medical, pachet special pentru angajati,
- posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala in domeniu

0216505142

Batrana, Hunedoara