0.80 lei Operator Call Center Mihaileni

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Harghita
  • Oraş: Mihaileni

Operator Call Center

⭕ CANDIDATUL IDEAL
Cautam pe cineva care are:
- aptitudini computere / MS Office, Internet;
- abilități de comunicare
- abilitatea de a lucra în echipă;
- experiență profesională într-o poziție similară va fi considerată un avantaj;
- cunostinte medii lb engleza
- varsta maxima 30 ani

Descrierea postului:
∙ acceptarea si transmiterea comenzilor prin sau e-mail;
∙ lucru cu software specializat;
- actualizare informatii platforma si taskuri aferente jobului;
Programul de lucru este de doua zile cu doua zile libere. Se lucreaza cate 12h pe zi, o saptamana de la 10:00 la 22:00, o saptamana de la 11:00 la 23:00.
Salariul fix este de 1500 ron (NET), separat se poate lua bonus de pana la 100 lei, in fiecare zi de munca se primeste un discount fix pentru comenzile de mancare plasate prin intermediul firmei noastre. Posibilitatea de marire a salariului dupa 3 luni, in functie de performanta. Sediul companiei se afla pe Strada Octavian Goga, intersectie cu Nerva Traian, sector 3.

0741492270

Mihaileni, Harghita