Gratuit Operator Call Center Valea Mare

Call Center / Suport Clienti Published date: Martie 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Valea Mare

Operator Call Center

⭕ Candidatul ideal

-persoana serioasa cu spirit de echipa
-dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera
-abilitati de comunicare verbala si scrisa
-putere de convingere
-bune abilitati de comunicare
-rezistenta la stres

Descrierea jobului

promoveaza produsele noastra si imagine companiei
-contactarea ica a potentiialor clienti si putere de convingere la .
- mentinerea relatiilor cu clienti

Program:
luni -sambata ( 4 ore)

Se ofera:

-salariu de baza + comision
-bonusuri stimulative corespunzatoare performantelor individuale
-posibilitate de promovare
-bonusuri de echipa

Descrierea companiei

importator si distribuitor autorizat pentru Romania cu 102 ani de experienta internationala in marketing si vanzari prezenta in romania de 25 de ani. cu sucursale in Bucuresti, Constanta, Iasi , Brașov si Timisoara.

Asteptam cv-ul

0703315332

Valea Mare, Olt