Gratuit Operator Call Center Corabia

Call Center / Suport Clienti Published date: Decembrie 13, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Corabia

Operator Call Center

⭕ Candidatul ideal

Ai studii medii/superioare?
Ai o voce plăcută?
Ești o persoană sociabilă?
Ai o atitudine pozitivă orientată spre client?
Te adaptezi cu ușurință la cerințele de muncă?
Cunoști limba engleză la un nivel mediu?
Îti place să lucrezi în echipă?
Ești o persoană responsabilă ?
Îți dorești să te dezvolți pe plan profesional?Dacă ai răspuns cu DA la aceste întrebări înseamnă că ești ceea ce căutăm și așteptăm cu drag CV-ul tău.

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor atât ice cât și onlline;
Oferirea de servicii de calitate clienților prin relaționarea cu aceștia;
Înregistrarea informațiilor în baza de date utilizând programe specifice;
Soluționarea solicitărilor transmise de către client;
Înregistrarea comenzile pentru evenimente;
Oferirea de sugestii de vânzare clienților, ceea ce denotă o dovadă de amabilitate și ospitalitate.

În schimb vei primi:
Pachet salarial atractiv;
Oportunități de promovare;
Mediu de lucru modern și profesionist orientat spre performanță;
Echipă tânără și energică;
Bonusuri în funcție de vânzări (targhete îndeplinite);
Cursuri de dezvoltare profesională

Descrierea companiei

Despre Mamma Mia ca și companie în industria ospitalității probabil ai auzit ...
Am reușit să fim recunoscuți foarte ușor pe piața Iașiului pentru calitatea serviciilor cât și pentru profesionalismul angajaților . Activăm în 3 locații până în momentul de față : cele doua restaurante din centrul orașului Iași, plus partea de catering . Compania noastră și-a propus să-și demonstreze că este posibil să ai un stil modern de lucru , un spirit tânăr și să faci și performanță în același timp . Suntem o comunitate unită cu oportunități diverse și avem nevoie de oameni ca tine , cu valori și principii asemănătoare .
Te așteptăm să creăm și cu tine relații puternice care te vor face cu siguranță mult mai bun !

Număr de telefon ✆ 0359205000

Corabia, Olt