0.80 lei Operator Call Center Beciu

Call Center / Suport Clienti Published date: Octombrie 28, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Beciu

Operator Call Center

⭕ Candidatul ideal

Studii superioare finalizate sau in curs
Cunostinte operare PC la nivel mediu
Abilitati de prezentare si comunicare
Cunostinte lb. straine: engleza/spaniola reprezinta un avantaj
Responsabilitate, flexibilitate
Disponibilitate pentru formare continua

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Contactarea ica a segmnetelor de piata (persoane fizice si juridice) in scopul promovarii produselor si serviciilor specifice domeniului de activitate al companiei
Intocmirea rapoartelor privind feed-back-ul pietei

Descrierea companiei

Recosport este un magazin sportiv online si ofline cu suplimente nutritive si produse specifice pentru sportivi.

Număr de telefon ✆ 0213762715

Beciu, Teleorman