Gratuit Operator Interviu Sondaje Opinie Call Center In Bucuresti Brusturoasa

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Brusturoasa

Operator Interviu Sondaje Opinie Call Center In Bucuresti

⭕ Cauti un job part-time cu program flexibil?
Esti disponibil minim 4 ore pe zi de luni pana vineri?
Ai cunostinte de utilizare a tehnologiei?

Atunci te-ai oprit la anuntul potrivit!

Nivel cariera: student/ fara experienta, entry level/ primii 3 ani experienta.

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci:
- Sa realizezi sondaje de opinie pe baza de chestionar - intrebarile se refera la opinia consumatorilor in legatura cu bunuri si servicii de larg consum (servicii din industria alimentara/ bancare/ ie mobila etc), scopul fiind imbunatatirea acestora;

Ce iti oferim:
- Posibilitatea de a opta pentru program flexibil;
- Se acorda bonusuri pentru performanta;
- Eliberare adeverinta de practica pentru studenti;
- Posibilitatea de avansare in cariera, in domeniul cercetarii de piata;
- Mediu de lucru prietenos si suportiv, indrumare profesionala prin training-uri si workshop-uri.

Descrierea companiei

KANTAR Millward Brown este o agentie globala de cercetare specializata in eficienta advertising-ului, comunicare strategica si cercetare de media si brand equity. KANTAR Millward Brown isi ajuta clientii sa dezvolte branduri puternice prin solutii extensive bazate pe cercetare calitativa si cantitativa.

Număr de telefon ✆ 0737303532

Brusturoasa, Bacau