Gratuit Operator Magazin Online Baicoi

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Baicoi

Operator Magazin Online

⭕ Angajez operator magazin online.

Zona:
- Bucuresti - Sector 4, locatie usor accesibila cu mijloacele de transport, 10 minute de statia de metrou unirii,tineretului.

Beneficii :
- contract de munca pe perioada nedeterminata - full time
- loc de munca stabil, mediu de lucru linistit,
- studii medii/superioare
- oportunitatea de a invata lucruri noi,
- salariu fix
- loc de luat masa dotat cu frigider, cuptor cu microunde, etc.

Cerinte:
- cunostinte operare PC - MS Office (Word/Excel)
- abilitati comunicare (scris si verbal), claritate în exprimare, abilități de ascultare
- experiență în sfera relațiilor cu clienții (constituie un avantaj),
- persoana ordonata, atenta la detalii, cu simt organizatoric.

Principalele responsabilitati:
- preia şi procesează comenzile lansate de clienţi prin intermediul site-ului,facebook sau ;
- asistă clienţii în plasarea comenzilor, furnizează informaţii privind caracteristicile produselor;
- sugerează produse adecvate cererii, oferind alternative pentru produsele care nu sunt în stoc;
- pregateste coletele pentru livrare, facturare, incarcarea produselor pe diverse site-uri.

Program de lucru: de luni pana vineri, 09:30- 18:00 (8 ore si 30 min. pauza).

Persoanele interesate sunt rugate sa ataseze cv aici , sau la numarul de afisat , multumim !

Sau la : modda . ro at yahoo . com , fara spatii .

0781731468

Baicoi, Prahova