Gratuit Operator Sondaje De Opinie Prin Telefon La Sediul Firmei Dragomiresti

Call Center / Suport Clienti Published date: Martie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Dragomiresti

Operator Sondaje De Opinie Prin Telefon La Sediul Firmei

⭕ Candidatul ideal:
- cunoștințe elementare de utilizare a calculatorului;
- seriozitate, responsabilitate, amabilitate;
- respectarea instrucțiunilor verbale/scrise;
Responsabilitati:
- aplicarea de chestionare (sondaje de opinie) prin ;
- participarea la sesiunile de instruire;
- respectarea programului de lucru zilnic pe durata proiectului (interval orara de lucru: 09:30-15:00, 15:00-20:30 sau putem stabili programul împreuna).

Beneficii:
- remuneratie avantajoasa de 7 lei/ora net;
- flexibilitate in programul de lucru;
- posibilitatea realizarii cursului de practica in cadrul companiei.

Astept C.V-ul. dumneavoastra.

Număr de telefon ✆ 0718396858

Dragomiresti, Maramures