Gratuit Operator Telemarketing Ardeoani

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Ardeoani

Operator Telemarketing

⭕ OPERATOR TELEMARKETING

Principalele responsabilitati:

- Prospectarea pietei (ic) pentru identificarea de noi parteneri de afaceri

- Administrarea bazei de date a clientilor si potentialilor clienti, trimiterea de informatii catre acestia prin e-mail, , posta.

- Suport ic pentru colegii aflati in teren

- Alte activitati specifice de telemarketing

Candidatul ideal:

- Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client

- Capacitate de asimilare rapida, initiativa si amabilitate

- Cunostinte de limba romana si maghiara la nivel avansat, vorbit si scris OBLIGATORIU

- Punctualitate, responsabilitate

- Auto-motivat, orientat spre rezultate

- Bune cunostinte de utilizare PC

- Domiciliu in Sfantu Gheorghe

- Cunostinte de limba engleza reprezinta avantaj

- Experienta intr-o pozitie similara (telesales, telemarketing) reprezinta avantaj.

Beneficii:

- Loc de munca stabil

- Pachet salarial motivant

- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si competitiva

- Posibilitate de cariera

Asteptam CV+ foto in limba romana si maghiara la adresa de e-mail : info( at )metavestiare(punct)ro

0707413122

Ardeoani, Bacau