Gratuit Operator Vanzari Export - Limba Franceza Gura Teghii

Call Center / Suport Clienti Published date: Noiembrie 29, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Gura Teghii

Operator Vanzari Export - Limba Franceza

⭕ Candidatul ideal

- Cunoasterea limbii franceze la un nivel avansat
- Abilitati excelente de comunicare ( la nivel de call center)
- Cunostinte operare PC
- Orientare catre client si capacitatea de a gasi rapid solutii
- Experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Dezvoltarea portofoliului de clienti
- Promovarea produselor si serviciilor oferite de firma
- Intelegerea nevoilor clientilor si consilierea acestora in procesul de achizitie

Descrierea companiei

- Companie care se ocupa cu productia de tamplarie PVC si Aluminiu. - Cu o experienta de peste 10 ani in domeniu.

0796350647

Gura Teghii, Buzau