Gratuit Operator Vanzari Prin Telefon Farmacii Valea Stanciului

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Valea Stanciului

Operator Vanzari Prin Telefon Farmacii

⭕ Candidatul ideal

- Experienta anterioara in vanzari prin ,
- Operare PC-nivel mediu,
- Abilitati deosebite de comunicare
- Ton si timbru vocal agreabil, pozitiv,
- Aptitudini reale pentru vanzare,
- Orientare catre client,
- Capacitate deosebita de organizare si planificare a timpului,
- Capacitatea de a se incadra in termene
- Capacitatea de concentrare,
- Capacitate de lucru in conditii de stress,
- Tact, perseverenta si diplomatie,
- Atitudine profesionista

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Realizarea activitatii de vanzari prin , cu indeplinirea lunara a obiectivelor de vanzari si incasari;
-Urmarirea platilor si efectuarea programarilor la plata pentru clientii alocati;
-Mentinerea unor relatii excelente cu clientii existenti si atragerea de noi clienti prin activitati de promovare;
-Preluarea de comenzi directe si/sau indirecte;
- Lansarea/confirmarea comenzilor;
-Elaborarea rapoartelor de vanzari;

0716867372

Valea Stanciului, Dolj