Gratuit Operatori Call-Center Santau

Call Center / Suport Clienti Published date: Martie 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Santau

Operatori Call-Center

⭕ Esti in cautarea unui nou job? Iti place sa vorbesti la ? Avem job-ul ideal pentru tine ! Ai ocazia sa te dezvolti intr-un mediu placut alaturi de o echipa tanara.

Locatie: Cotroceni Business Center , metrou Politehnica
Program: 8h/zi de Luni pana Vineri

Cerinte:

- Diploma de BAC
- Cunoasterea pachetului MS Office
- Abilitati bune de organizare, de comunicare
- Entuziasm, determinare, initiativa
- Atitudine pozitiva, spontaneitate si dinamism

Responsabilitati:

- Vanzarea de produse prin intermediul ului
- Actualizarea bazei de date prin preluarea informatiilor obtinute de la clienti

Beneficii:

- mediul de lucru atractiv si provocator
- echipa dinamica si tanara
- pachet salarial atractiv plus bonusuri din vanzari .

0238177068

Santau, Satu-Mare