Gratuit Responsabil Servicii Clienti - Bacau - Cu Limba Engleza Caldararu

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Caldararu

Responsabil Servicii Clienti - Bacau - Cu Limba Engleza

⭕ Responsabil servicii clienti - Bacau - cu limba engleza
Cautam colegi care sa se alature unei noi echipe din compania noastra, in Bacau!

Trimite-ne CV-ul daca ai:
- Ai foarte bune cunostinte de limba engleza, atat vorbit cat si scris;
- Cunosti aplicatiile PC - Word si Excel, si stii cum sa instalezi in Windows aplicatii, imprimante;
- Ai abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
- Esti rapid, ai o personalitate energica, ai gandire pozitiva, este amabil si eficient;
- Iti place sa lucrezi cu colegi intr-o echipa;
- Experienta in domeniul de call center (este un avantaj)
Descrierea jobului

Ce vei face in acest job:
- Vei interactiona cu clientii firmei, atunci cand suna sau trimit emailuri conversand in engleza;
- Vei asculta si urmari cu atentie cele comunicate de client, pentru a intelege exact ceea ce el vrea sa transmita;
- Vei inregistra aceste informatii si le vei trimite altor colegi de-ai tai pentru a le rezolva;

Ce iti oferim (Oferta - bonusuri - beneficii):
- un mediu de lucru stimulativ si pozitiv - ne pasa de bunastarea colegilor nostri: bonusuri si premii pentru performante;
- un job stabil intr-o companie puternica cu prezenta internationala;
- investim in dezvoltarea profesionala prin multe cursuri si traininguri,
- incurajam distractia si team building-urile
- participam la proiecte comunitare prin evenimente pe tot parcursul anului;
- tichete (bonuri) de masa;
- alte beneficii si facilitati.

Așteptăm un mesaj aici cu numele tau, numarul de mobil si emailul si desigur nu uita sa ne trimiti atasat la mesaj si CV_ul tău.
Succes!

0742470435

Caldararu, Arges