Gratuit Atelier De Creatie Vestimentara Angajeaza Confectioneri. Sinesti

Confectii / Croitori Published date: Martie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Sinesti

Atelier De Creatie Vestimentara Angajeaza Confectioneri.

⭕ Atelier de creație vestimentara angajează confectioneri, croitoreasa cu experienta, produs cap-coada la comanda si designer. Condiții foarte bune de lucru, zona Armenească, sector 2 București. Salariu motivant, in functie de performante. Cine este interesat sa sune la 762 .
Cautam confectioneri, croitori si o persoana capabila sa gestioneze atelierul si sa promoveze imaginea companiei.
Responsabilitati:
Sa gestioneze comenzile si sa verifice stadiul actual al comenzilor in lucru.
Sa realizeze necesarul de materie prima si sa coordoneze timpii de executie a produselor din atelier.
Sa vorbeasca cu clientele si sa le consilieze cu privire la modelele care le avantajeaza si materialele potrivite.
Sa promoveze imaginea firmei in mediu on-line, cunostinte solide de social media.
Sa coordoneze campaniile de promovare, e-mail, marketing.
Sa monitorizeze concurenta, piata de profil, sa supravegheze piata si sa faca analiza de piata.
Sa asigure participarea firmei la targuri si expozitii cu colectiile proprii.
Sa asigure sedintele foto si detaliile organizatorice pentru aceasta.
Sa incheie noi parteneriate cu publicatii, reviste, tv si sa mentina relatia cu cele existente.
Sa administreze conturile de facebook.
Sa contribuie la realizarea materialelor publicitare: pliante, brosuri, afise, anunturi publicitare, bannere.
Sa redacteze newslettwere si comunicate de presa.
Sa vina cu idei de promovare in mediu on-line si off-line.

Descriere job !!!
Persoana pasionata de moda si la curent cu tendintele in fashion.
Organizata si cu deprinderi manageriale.
Diplomata si capabila sa mentina relatiile cu clientii.
Studii superioare de marketing, PR sau design vestimentar.
Experienta de minim 1 an pe pozitie similara.
Persoana dinamica si cu bune abilitati de comunicare
Pasionata de arta fotografica, cunostinte de fotoshop si programe de editare foto. Cunostinte de croitorie.
Salariul motivant, proportional cu performantele.
Program: luni-vineri 10-19, sambata 10-14.

Descrierea companiei.
Atelier de creatie vestimentara, unde se lucreaza tinute de seara, business si la cererea clientei. Locatia in Bucuresti, zona centrala.

0791897155

Sinesti, Iasi