Gratuit Confectioneri Textile (cu Sau Fara Experienta) Zemes

Confectii / Croitori Published date: Ianuarie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Zemes

Confectioneri Textile (cu Sau Fara Experienta)

⭕ Cerinte:
•Indemanare, precizie si rigurozitate in efectuarea operatiilor specifice
•Studii medii, de preferat in domeniul textil
•Capacitatea de selectare a detaliilor
•Atentie deosebita in verificarea detaliilor
•Acuratete maxima necesara realizarii detaliilor

Responsabilitati:
•Respectarea/reglarea parametrilor de lucru conform documentatiei tehnice
•Executarea operatiilor conform documentatiei tehnice
•Asamblarea reperelor pe masini simple sau automate speciale

Beneficii:
•Salariu motivant
•Bonusuri in functie de performanta
•Scolarizare la locul de munca
•Tichete de masa
•Transport gratuit
•Instruire specifica in domeniu
•Conditii de lucru la cele mai inalte standarde

0732261179

Zemes, Bacau