Gratuit Fabrica De Marochinarie Angajeaza Tehnolog Sarulesti

Confectii / Croitori Published date: Martie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Sarulesti

Fabrica De Marochinarie Angajeaza Tehnolog

⭕ Fabrica de marochinarie angajeaza TEHNOLOG, pentru industria usoara/PIELARIE cu experienta in productie si in mod de lucru cu documentatii tehnice de executie. Cunostinte de operare PC. Persoana atenta la detalii, responsabila, capabila sa respecte termene limita, cu spirit de echipa, imaginatie, sociabilitate, comunicativ, perseverent.

Descrierea jobului:
-Intocmeste documentatia de executie (stabileste fluxul tehnologic, fisele tehnologice de produs, instructiunile de lucru);
-Asigura suportul tehnic pentru operatii si procese tehnologice;
-Urmareste productia in curs de executie (monitorizeaza cantitatea, calitatea si timpii de executie.

Descrierea companiei
HAPPY GARAGE S.R.L., detine brandul MAFF, marca inregistrata inca din anul 2004, specializata in tuningul de masini (este lider de piata in domeniu) si productie de articole de lux de marochinarie din piele naturala.

Oferim salariu atractiv si bonusuri in functie de realizari.

ZONA – Soseaua de centura NORD – Soseaua Odaii

Cei interesati pot trimite CV-uri prin mesaje in contul nostru sau tel.contact 726

0791247954

Sarulesti, Calarasi