Gratuit Angajam Cosmeticiana Si Hair Stilist Vartescoiu

Cosmeticieni / Frizeri / Saloane Published date: Martie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vrancea
  • Oraş: Vartescoiu

Angajam Cosmeticiana Si Hair Stilist

⭕ Salon de infrumusetare Hello Body angajeaza:
Cosmeticiana
Hair stilist

Responsabilitati:

Efectuarea serviciilor specifice departamentului de cosmetica/coafura;
Asigurarea unui ambient placut pentru clienti;
Vanzari produse.

Cerinte:

Experienta relevanta in domeniu minim 2 ani;
Abilitati de comunicare foarte bune;
Prezenta agreabila (tinuta si atitudine);
Seriozitate, punctualitate, dedicare, spirit de echipa.

Se ofera:

Pachet salarial atractiv (carte de munca, salariu fix, comision din incasari, bonusuri in functie de realizari versus obiective, pentru servicii si vanzari de produse);
Instruire si cursuri de pregatire specifice domeniului.
Ambient profesional si competitiv.

Pentru detalii suplimentare puteti apela: 723

0765192436

Vartescoiu, Vrancea