Gratuit Angajam Personal Salon Popesti Leordeni Manzalesti

Cosmeticieni / Frizeri / Saloane Published date: Februarie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Manzalesti

Angajam Personal Salon Popesti Leordeni

⭕ No+Vello Romania isi mareste echipa!

Cautam cosmeticiene cu sau fără experienta in domeniu pentru salonul din Popesti Leordeni Str Amurgului.

- bune abilitati de comunicare personala, sociabilitate;
- capacitate de lucru individual si in echipa;
- rabdare, calm, amabilitate, politete, promptitudine.
- abilitati de vanzare;
- atentie spre detalii;

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- realizarea tratamentelor cosmetice;
- utilizarea aparatelor din dotarea pentru realizarea tratamentelor specifice (operare IPL - aparat epilare definitiva);
- utilizarea aparatelor LED pentru rejuvenare, anticelulitic, albire dentară, curățare faciala, etc
- receptie;
- participarea la training-urile realizate de companie;
- vanzare;
- salariu atractiv

Nomasvello este lider mondial in tratamentele IPL.
Avem o experienta de 10 ani si peste 1200 de centre deschise in Europa, America, America Latina.
Pe piata din Romania activam de peste 7 ani de zile, avand peste 15000 clienti si peste 100 specialisti IPL.
Conceptul Nomasvello este dedicat sectorului frumusetii si ingrijirii personale si este axat pe epilare definitiva cu lumina intens pulsata si fotorejuvenare.

Alatura-te si tu unei echipe internationale de profesionisti!

Trimiteți CV la popestileordeni(a)nomasvello.ro sau myhaymyrcea77(a)yahoo.com relații suplimentare la 733

Număr de telefon ✆ 0759947537

Manzalesti, Buzau