Gratuit Angajam Tehnician Maseur Valcanesti

Cosmeticieni / Frizeri / Saloane Published date: Martie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Valcanesti

Angajam Tehnician Maseur

⭕ PENTRU POSTUL DE MASEUZA

Cerinte:

- Curs de masaj terminat sau foarte aproape de final sau,
- Sa fi terminat sau sa fie student la o facultate unde se preda masaj
- In ambele cazuri de mai sus, candidatul trebuie sa stie sa execute masajul anticelulitic!

Responsabilitati:

- executarea de masaj anticelulitic;
- electrostimulare si tratamente corporale ( se asigura training ),
- realizarea programarilor;
- evidenta incasarilor;
- curatenie.

Beneficii:

- salariu 1400 ron + comision 10 % din incasari
- program de luni- vineri 13. 00- 21. 00 si sambata 9. 00- 15. 00, doua weekenduri libere pe luna
-contract de munca

DESCRIEREA COMPANIEI:

Salon de remodelare corporala Bucuresti cu o vechime de 7 ani de zile ce s- a deschis si in tara: Iasi,Cluj, Craiova si Timisoara

Număr de telefon ✆ 0757571660

Valcanesti, Prahova