Gratuit Angajez Kinetoterapeut In Bucuresti Cozma

Cosmeticieni / Frizeri / Saloane Published date: Martie 27, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Cozma

Angajez Kinetoterapeut In Bucuresti

⭕ Candidatul ideal
Ne dorim un coleg care sa fie:
- Jovial, dedicat masajului, orientat catre client, bun profesionist, atitudine pozitiva,
- Absolvent/a al/a Facultatii de Kinetoterapie

Descrierea jobului
Suntem o echipa tanara de profesionisti si oferim servicii de On-Site Chair Massage (Masaj la Birou) tuturor angajatilor clientilor nostri. Avem nevoie de colegi noi in echipa noastra si daca vrei sa ni te alaturi iata ce trebuie sa faci:
- Sa aduni cat mai multe zambete pe fetele clientilor dupa sedintele de masaj prestate
- Sa raspunzi cu promtitudine la solicitarile clientului si sa oferi diverse informatii cu privire la o conduita cat mai sanatoasa a acestuia.

Ce iti oferim:
- Un mediu de lucru relaxant, flexibil, prietenos si vesel
- Curs de On –Site Chair Massage cu certificare interna
- Dezvoltare si avansare in cadrul companiei
- Cursuri de pregatire si dezvoltare profesionala
- Salariu + Bonusuri de performanta
- Decontare transport
- Telefon mobil si tableta cu acces la internet
- Petreceri, teambuildinguri, iesiri cu tematici
- Participare la activitati sportive din cadrul companiei
- Acces la o platforma interna de beneficii care ofera discounturi si vouchere la servicii medicale, sportive, hobby, filme, cafenele, pubburi, cursuri,etc

Descrierea companiei
Max Relax este primul si cel mai mare furnizor de servicii de On-Site Chair Massage din Romania. Scopul nostru este sa ne implicam activ in imbunatatirea starii de sanatate a angajatilor din companii, prin prevenirea si tratarea afectiunilor musculo-scheletice, provocate de pozitia statica de la birou. Activam in 5 sedii principale – Bucuresti, Brasov, Cluj, Timisoara, Iasi - si acoperim un numar de 18 orase.
In prezent echipa noastra numara peste 80 de terapeuti in sediile din Bucuresti si din tara. Suntem o echipa tanara, performanta, proactiva si unita in continua dezvoltare si perfectionare.

Viziune:
Max Relax este liderul serviciului On-Site Chair Massage la nivel mondial, cu mii de clienți și milioane de oameni fericiți.
Misiune:
Max Relax oferă companiilor cea mai simplă și accesibilă metodă de reducere a stresului și de prevenire a bolilor profesionale, fiind aliatul principal în creșterea productivității fiecarui angajat in parte.
Valori:
Profesionalism – azi mai buni ca ieri
Bună dispoziție – un masaj, un zâmbet
Devotament și orientare către client – împreună pentru o viață sănătoasă

Daca tu crezi ca esti potrivit pentru acest job, aplica aici si noi te vom contacta pentru a ne cunoaste.

Multa bafta!

0774726793

Cozma, Mures