Gratuit Coafeza Si Frizer Fundeni

Cosmeticieni / Frizeri / Saloane Published date: Noiembrie 15, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Fundeni

Coafeza Si Frizer

⭕ DESCRIEREA COMPANIEI:
Charmante Dame - Salon de înfrumuseţare nou, situat Iasi în zonă centrală, angajează personal pentru departamentele coafor,frizerie,manichiura,cosmetica
CANDIDATUL IDEAL:
Candidatul ideal trebuie să aibă experienţă în domeniu,
să fie o persoană tânără, sociabilă, pasionată de meseria sa,
cu aptitudini profesionale deosebite.
Cursuri in domeniu sunt obligatorii
Persoana orientata catre client si rezultate;
Capacitate de comunicare excelenta;
Persoana riguroasa si responsabila;
Prezenta agreabila, spirit de echipa
iar existenta unui portofoliu de clienti, desi nu este obligatorie, sporeste sansele candidatului.
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Consilierea clientului in vederea alegerii tratamentului/procedurii;
Respectarea regulamentelor interne;
Efectuarea procedurilor zilnice de intretinere a igienei spatiului de lucru si instrumentelor aferente efectuarii procedurilor zilnice.
Programul de lucru este in ture.
Pachet salarial motivant

Număr de telefon ✆ 0727898793

Fundeni, Galati