Gratuit Cosmeticiana Mogos

Cosmeticieni / Frizeri / Saloane Published date: Decembrie 16, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Mogos

Cosmeticiana

⭕ Cosmeticiana Epilare definitiva

Candidatul ideal:
Obligatoriu atestat de cosmeticiana.
Experienta in functia de cosmeticiana minim 4-6 luni.
Experienta in functii care au presupus relatii cu clientii.
Persoana sociabila, draguta, capabila sa intretina o conversatie cu clientele salonului.
Persoana responsabila, organizata si punctuala.
Aspect ingrijit la locul de munca.
Trainerul nostru va instrui noua angajata in salon si o va asista in primele doua saptamani de activitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- primeste clientele noi si le ofera informatiile de care au nevoie
- efectueaza o consultatie pentru a stabilii tipul de piele si tratamentul potrivit pentru cliente
- efectueaza sedintele de epilare definitiva si fotoregenerare
- pastrarea salonului curat si aparatura

Beneficii:
- salariu fix

Program lucru:
L-V: 14:00-21:00
SAMBATA: 09:00-15:00( 2 sambete pe luna)

Număr de telefon ✆ 0724102065

Mogos, Alba