Gratuit Cosmeticiana Movileni

Cosmeticieni / Frizeri / Saloane Published date: Martie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Movileni

Cosmeticiana

⭕ Candidatul ideal

Salonul Angel Rose cauta o persoana serioasa, sex feminin care sa fi terminat curs cosmetica !

Avem nevoie de o persoana cu bune abilitati de comunicare, capabila sa interactioneze cu orice fel de clienta.
Cautam o persoana serioasa, comunicativa dispusa sa invete. Viitoarea angajata trebuie sa inteleaga ca daca oferim servicii de calitate incasarile vor creste iar venitul ei deasemenea.

Responsabilitati:

- cosmetica clasica ( epilare cu ceara, pensat, tratamente clasice, masaj facial )
-executarea de epilare definitiva SPL si tratamente corporale ( se asigura training );
- realizarea programarilor;
- evidenta incasarilor;
- curatenie la locul de munca.

Beneficii:

- salariu 1300 ron + carte de munca +comision target din incasari
- bonusuri
- pachete de fidelizare-la finalul lunii angajata primeste un voucher de 300 ron in care poate face ce proceduri doreste la noi in salon
- program de luni-vineri 11.00-19.00 si sambata 9.00-15.00; doua weekenduri pe luna

salonul se afla in zona centrala, aprox 5 min de mers pe jos de la metrou! 2 sedii Unirii si Dristor. postul este pentru sediul din unirii.

0706713761

Movileni, Olt