Gratuit Personal Salon Pentru Epilare Definitiva - Asiguram Training Podu Iloaiei

Cosmeticieni / Frizeri / Saloane Published date: Martie 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Podu Iloaiei

Personal Salon Pentru Epilare Definitiva - Asiguram Training

⭕ CANDIDATUL IDEAL:
Candidata ideala are diploma de cosmeticiana sau a mai lucrat cu aparate de epilare definitiva.

Totusi, noi oferim training, drept urmare ne adresam si persoanelor fara experienta in domeniu.

Avem nevoie de o persoana cu bune abilitati de comunicare, capabila sa interactioneze cu orice fel de clienta.

Cautam o persoana serioasa, comunicativa dispusa sa invete. Viitoarea angajata trebuie sa inteleaga ca daca oferim servicii de calitate incasarile vor creste iar venitul ei deasemenea.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Responsabilitati:

- executarea de epilare definitiva ( se asigura training );
- electrostimulare si tratamente corporale (se asigura training);
- realizarea programarilor;
- evidenta incasarilor;
- curatenia la locul munca.

Beneficii:

-carte de munca
- salariu 1500 ron + 5% comision din incasari epilat+ comision incasari din tratamente corporale;(se ajunge la un minim de 2000 ron lunar)
-program luni,miercuri,joi :13-21 marti,vineri:10-18,sambata 9-15 si duminica inchis(programul daca nu este ok, il putem stabili impreuna)
- doua weekend-uri libere pe luna

RUGAM SI OFERIM SERIOZITATE!

DESCRIEREA COMPANIEI:

Salon de infrumusetare cu vechime de 7 ani de zile pe piata in Bucuresti,Iasi, Cluj-Napoca,Craiova si Timisoara!

0709890552

Podu Iloaiei, Iasi