Gratuit Receptionera Salon Infrumusetare Lazareni

Cosmeticieni / Frizeri / Saloane Published date: Aprilie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Lazareni

Receptionera Salon Infrumusetare

⭕ Candidatul ideal

DOAR PERSONAL SEX FEMININ PENTRU SALON INFRUMUSETARE ( SALON SLABIT /REMODELARE CORPORALA SI TRAT FACIALE PENTRU FEMEI )

-CAUTAM O PERSOANA cu personalitate si prezenta fizica placuta, energica, gandire pozitiva, amabilitate, serioasa, eficienta, punctuala, organizata si extrem de sociabila.
Descrierea jobului
Cerinte:

- cunostinte PC, Excel, Word;
- avantaj cunoastere limba engleza;
- profesionalism;
-Competente foarte bune de comunicare;
- Capacitate de lucru in echipa si atitudine pozitiva;

Responsabilitati:

- receptie client, sa intampine clientii, sa identifice cerintele acestora si sa ofere informatiile necesare referitoare la serviciile oferite de salon;
- efectuarea de programari ice si organizarea acestora;
- incasarea contravalorii serviciilor sau a produselor;
- Sa promoveze imaginea salonului,
- verificarea stocurilor de produse necesare in salon;
- asigurarea curateniei in salon pe tot parcursul programului impreuna cu colegele de salon;
- Sa rezolve cu amabilitate reclamatiile de la clienti;
- Sa intocmeasca facturi la cererea clientilor;
- Sa asigure aspectul ordonat si curat al receptiei;
- Vanzarea de abonamente / pachete corporale/faciale salon;
- Lucrul cu casa de marcat;
-se asigura training, instruire.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- se asigura training
- salariu 1000 ron + 5%comision incasari din vanzare abonamente/pachete tratamente corporale/faciale;
- contract de munca ;
- program de luni-vineri 14.00 - 21.00 si sambata 9.00 - 15.00, 2 sambete pe luna libere, duminica nu se lucreaza.
- mediu de lucru placut
Descrierea companiei

Salon de infrumusetare cu vechime de 7 ani de zile pe piata in Bucuresti,Iasi, Cluj-Napoca,Craiova ,Timisoara. Posturile sunt pentru sediile din Bucuresti, Unirii ( aprox 5 minute de mers pe jos de metrou Unirii ) si Dristor ( aproximativ 5 minute de mers pe jos de la metrou Dristor).

0761951475

Lazareni, Bihor