Gratuit Terapeut Tratamente Corporale Barsau

Cosmeticieni / Frizeri / Saloane Published date: Iunie 2, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Barsau

Terapeut Tratamente Corporale

⭕ CANDIDATUL IDEAL:

OFERIM TRAINING- NU NECESITA EXPERIENTA!

Avem nevoie de o persoana cu bune abilitati de comunicare, capabila sa interactioneze cu orice fel de clienta.

Cautam o persoana serioasa, comunicativa,vorbareata dispusa sa invete.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-executarea de tratamente corporale in salon slabit pentru femei ( se asigura training );

- realizarea programarilor;

- evidenta incasarilor..

Beneficii:

- salariu 1300 ron+ 5%comision incasari din tratamente corporale;
- carte de munca ;
- program de luni-vineri 13.00 - 21.00 si sambata 9.00 - 15.00, 2 sambete pe luna libere, duminica nu se lucreaza.

Descrierea companiei

Salon de infrumusetare cu vechime de 7 ani de zile pe piata in Bucuresti,Iasi, Cluj-Napoca,Craiova ,Timisoara. Posturile sunt pentru sediile din Bucuresti, Unirii ( aprox 5 minute de mers pe jos de metrou Unirii )

0317269450

Barsau, Satu-Mare