Gratuit Terapeut Mozaceni

Cosmeticieni / Frizeri / Saloane Published date: Februarie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Mozaceni

Terapeut

⭕ Candidatul ideal

Ce fel de persoana cautam:
• Absolventa a unui curs de masaj acreditat (conditie obligatorie)
• Limba Engleza nivel mediu/avansat
• Prezenta agreabila
• Serioasa si comunicativa
• Atitudine pozitiva
• Experienta min 1 an intr-un Centru de masaj/ Health & Wellness

Descrierea jobului

- Efectuarea de masaj de relaxare, masaj anticelulitic, masaj terapeutic, reflexoterapie, drenaj limfatic, deep tissue…. etc
- Diagnosticare corporala stabilirea schemei de tratament
- Proceduri de infrumusetare, cu aparatura performanta (corporal, facial, detox)
- Promovarea serviciilor centrului

Tip contract : Colaborare- PFA (salariu fix)
Part Time - salariu fix
Full Time - salariu fix + procent

Număr de telefon ✆ 0706813075

Mozaceni, Arges