Gratuit Angajam Ingrijitoare - Gradinita Particulara Situata Pe Sos. Chitilei Bolintin Deal

Educatie / Training Published date: Martie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Bolintin Deal

Angajam Ingrijitoare - Gradinita Particulara Situata Pe Sos. Chitilei

⭕ Candidatul ideal

- persoana deschisa, calda si apropiata de copii, creativa, cu spirit de echipa, rabdatoare si perseverenta;
- persoana capabila sa comunice cu parintii si sa coopereze cu colectivul.

Descrierea jobului

- sprijinirea educatoarei in desfasurarea activitatilor zilnice pentru o grupa de 6-8 copii;
- supravegherea copiilor in perioadele de joaca afara;
- pregatirea si servirea meselor sub indrumarea bucatarului si cu respectarea meniului saptamanal;
- asigurarea curateniei in gradinita.

Gradinita Hope este o institutie dedicata oferirii unui mediu educational la standarde inalte.

0729178770

Bolintin Deal, Giurgiu