0.80 lei Angajez Urgent Lector Centrul Cambdrige Beica de Jos

Educatie / Training Published date: Aprilie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Beica de Jos

Angajez Urgent Lector Centrul Cambdrige

⭕ CENTRUL de pregatire si certificare la limba engleza CAMBRIDGE, cauta colaboratori pentru postul de LECTOR.

Candidatul ideal:
Sa-i placa activitatile cu copiii
Cinstit, corect, organizat
Abilitati de predare, modul psihopedagocic
Cunoasterea limbii engleze
Disponibilitate de invatare a unor abordari si reguli noi, specifice activitatii Centrului
Abilitati medii de folosire IT - Word, Excel, E-mail, Facebook,
Personalitate deschisa si comunicativa

Responsabilitati:
Predarea cursurilor de limba engleza Cambridge
Reprezentarea Centrului Cambridge
Sa urmeze regulile interne de operare a Centrului Cambridge

Beneficii:
Salariu motivant in functie de realizari
Satisfactie profesionala
Formare pentru o cariera Europeana

Persoanele interesate sa ataseze CV-ul in mesaj sau sa-l trimita pe e-mail.

0723305529

Beica de Jos, Mures