Gratuit Angajre Fagaras

Educatie / Training Published date: Februarie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Brasov
  • Oraş: Fagaras

Angajre

⭕ Kogaion Gifted Academy isi mareste echipa!
Cautam INVATATOARE/INVATATOR pentru activitatile educationale de la after-school!

Cerinte:
- absolvent(a) a Liceului Pedagogic sau Facultatea de Pedagogia Invatamantului Primar si prescolar;
- experienta didactica;
- persoana dedicata, calda, calma, consecventa, vesela, ordonata, pasionata de interactiunea cu copiii si de dezvoltarea acestora la intregul lor potential;
- bune abilitati de comunicare si organizare;
- deschidere si tact in relatia de cooperare cu parintii;
- interesat(a) si implicat(a) in relatiile de colaborare cu colegii;
- bune capacitati de organizare, planificare si structurare a programului educational;
- spirit creativ si cu atitudini de initiativa;
- abilitati de creare a unui mediu placut si confortabil la clasa;

Descrierea jobului
- planificarea si proiectarea activitatilor instructiv-educative;
- ajutor si grija pentru pregatirea temelor;
- organizarea activitatilor extracurriculare: evenimete, excursii, intalniri cu parintii etc.;
- monitorizarea, evaluarea si imbunatatirea continua a progreselor copiilor;
- program 12.00 - 16.00 (o zi pe saptamana 12.00 - 18.00);

Beneficii
- va oferim oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti pasionati de educatie si de dorinta de moderniza sistemul de educatie;
- va oferim un job care va va oferi multiple oportunitati de formare si perfectionare;
- conditii salariale si alte beneficii.
Pentru mai multe detalii si alte informatii asteptam sa ne contactati cu incredere!

tel: 754

0756611913

Fagaras, Brasov