Gratuit Cautam 2 Instructori De Dans/fitness/gimnastica Jimbolia

Educatie / Training Published date: Ianuarie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Jimbolia

Cautam 2 Instructori De Dans/fitness/gimnastica

⭕ Cautam 2 instructori de dans/fitness/gimnastica pentru o sala de bungee workout

Canditatul ideal
-Background sportiv (fitness, dans sau gimnastica)
-Cunostinte de anatomie, nutritie si sport
-Cunoasterea limbii engleze la un nivel intermediar-avansat
-Experienta minim 3 ani ca instructor de fitness/dans/gimnastica
-Studii universitare sau postuniversitare in domeniul sportului
-Certificari nationale in fitness/dans/ gimnastica constituie un avantaj
-Bune abilitati de comunicare si lucru cu oamenii
-Preocupare pentru calitatea si siguranta serviciilor oferita
-Persoana dinamica, vesela, dornica sa invete si sa transmita informatiile primite la cel mai inalt nivel
Descrierea jobului
-Planificarea si realizarea antrenamentelor de grup si private;
-Mentinerea relatiei optime cu clientii
-Explicarea, demonstrarea si corectarea exercitiilor
-Oferirea unor servicii de calitate si informatii clientilor ce se antreneaza, mentinerea unor relatii optime cu fiecare client;
-Asigurarea unui mediu sigur in cadrul antrenamentelor
-Respectarea regulamentul de ordine interioara si sarcinile atribuite de catre superiorii ierarhici
-Respectarea regulilor invatate la training

Beneficii

-Pachet salarial atractiv
-Bonusuri salariale in functie de vanzari si performanta
-Program de munca flexibil
-Training in strainatate
-Certificare internationala ca instructor de bungee workout
-Loc de munca stabil
-Posibilitatea de a face parte din prima echipa de instructori de bungee workout din Romania
Bungee dance fitness sau bungee workout a fost lansat la inceputul anului 2016 si a atras rapid fanii din toata lumea. Acest concept nou de sport imbina exercitii de dans,aerobic, pilates, fitness si yoga cu elemente de acrobatie si gimnastica aeriana. Exercitiile solicita tot corpul dar in acelasi timp sunt relaxante si distractive, astfel ca se pot bucura de ele atat persoanele care vor sa slabeasca sau sa isi tonifice corpul cat si cele care vor sa scape de stresul acumulat la munca sau de grijile de acasa sau pur si simplu vor sa petreaca ceva timp facand ceva placut si benefic pentru o stare de bine.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul cu poza.

0708570954

Jimbolia, Timis