Gratuit Cercetare Limba Farsi/araba Botosesti Paia

Educatie / Training Published date: Ianuarie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Botosesti Paia

Cercetare Limba Farsi/araba

⭕ Candidatul ideal:

- sa fie student/absolvent de studii superioare,
- sa cunoasca ENGLEZA (avansat) şi Farsi sau Araba (incepator-mediu)
- dovedeasca abilitati şi cunostinte de operare pe calculator
- aibă o bună capacitate de analiză a informaţiilor
Descrierea jobului
* navigarea in mediul online si prospectarea mediilor informatice pentru obtinerea informaţiilor
* analizarea si selectarea informaţiilor relevante
* capacitatea de a se adapta la un sistem informatic intern
* postul nu necesita cunoasterea limbilor araba/farsi la un nivel avansat, candidatul trebuie sa aiba abilitati de citire si de intelegere a contextului

Avantaje:

- NU veti face facturi/ NU gestionati plati sau alte instrumente de plata/ NU trebuie sa vindeti prin / NU trebuie sa vorbiti prin cu clientii/NU aveti responsabilitati financiare/NU recuperati sume de bani/ NU trebuie sa aveti cunostinte contabile
-pachet salarial motivant
-posibilitatea de a avansa
-mediu de lucru placut, fara presiune format dintr-o echipa solida in continua expansiune

Descrierea companiei

Echipa noastră are o experienta de peste 10 ani in servicii externalizate destinate companiilor, în culegere şi prelucrare de date, studii de piaţă etc.

0781057510

Botosesti Paia, Dolj