Gratuit Educatoare Gradinita Particulara, Sector 1, Bucuresti Andrid

Educatie / Training Published date: Martie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Andrid

Educatoare Gradinita Particulara, Sector 1, Bucuresti

⭕ Candidatul ideal

- Experienta in domeniul educatiei.
- Personalitate calda, empatica, prietenoasa, creativa, cu pasiune pentru cariera didactica.
- Cunoasterea dezvoltarii psiho-motrice a copiilor cu varste cuprinse intre 2 - 6 ani
- Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
- Studiile de specialitate reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

- Un pachet salarial competitiv și compatibil cu experiența și formarea candidatului;
- Un mediu optim de dezvoltare, o echipă unită și veselă, o ambianță de lucru plăcută, colorată, extrem de activă și oportunități de învățare nenumărate.

Număr de telefon ✆ 0752108160

Andrid, Satu-Mare