Gratuit Educatoare Gradinita Pipera Ghelari

Educatie / Training Published date: Aprilie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Ghelari

Educatoare Gradinita Pipera

⭕ Gradinita Alphabet House angajeaza educatoare
Candidatul ideal
Persoana orientata pe dezvoltarea psiho-emotionala a copilului, cu un bun management al grupei de prescolari.
Persoana organizata, structurata, cu o mare atentie distributiva.
Persoana comunicativa, calda in relatia cu copiii, nd rabdare si integere, dar si autoritate in relatia cu prescolarii, cu o mare capacitate de adaptare la stres.
Responsabilitati :
- planificarea si proiectarea activitatilor instructiv- educative;
- organizarea si amenajarea mediului educational;
- organizarea activitatilor extrascolare (serbari, evenimente, consultatii cu parintii)
Cerinte:
- studii de specialitate ( Liceul Pedagogic, Facultatea de Stiintele Educatiei- specializarea educatoare, Colegiul Pedagogic)
Buna cunoscatoare de Limba Engleza;
Spirit ludic, creativitate, spontaneietate, disponibilitate pentru lucrul in echipa
Experienta- minim 1 an
Se ofera:
Salariu 2000lei - 2800lei, in functie de experienta;
Formare continua ;
Posibilitatea de a promova profesional.

Număr de telefon ✆ 0336684820

Ghelari, Hunedoara