Gratuit Gradinita Privata Angajeaza Educatoare Grupa 0-3 Ani Galatii Bistritei

Educatie / Training Published date: Decembrie 28, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Galatii Bistritei

Gradinita Privata Angajeaza Educatoare Grupa 0-3 Ani

⭕ Gradinita privata angajeaza educatoare grupa 0-3 ani
Candidatul ideal
Cautam o persoana blanda, calma, rabdatoarea, care sa iubeasca copiii si sa raspunda adecvat nevoilor acestora.
Experienta in lucrul cu copiii prescolari reprezinta un avantaj
Abilitati de comunicare si relationare atat cu copiii, cat si cu parintii
Implicare, entuziasm, empatie, lucru in echipa

Responsabilitati
Asigura buna dispozitie a copiilor prin activitatile propuse (prin joc, activitati creative)
Planificarea, pregatirea materialelor si sustinerea activitatilor instructiv-educative
Conducerea procesului didactic
Crearea si mentinerea unui mediu placut in sala

0714562234

Galatii Bistritei, Bistrita-Nasaud