Gratuit Gradinita SUPER START Cauta Educatoare/Profesor Invatamant Prescolar Pietrosani

Educatie / Training Published date: Decembrie 22, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Pietrosani

Gradinita SUPER START Cauta Educatoare/Profesor Invatamant Prescolar

⭕ Daca esti:
-absolventa a Facultatii de Psihologie si Stiintele Educatiei si ai minim 1 an experienta;
-familiarizata cu metodele moderne de predare;
-cunoscatoare de limba engleza;
-calda si apropiata de copii, creativa, comunicativa, implicata, calma, perseverenta, organizata, atenta la detalii;
Descrierea jobului:
• Planificarea, sustinerea si coordonarea activitatilor curriculare si extra-curriculare;
• Cunoasterea si respectarea in activitatea cu copiii a regulilor si principiilor educationale ale gradinitei
• Monitorizarea progreselor copiilor si intocmirea documentelor de activitate conform politicii interne
• Initierea de actiuni concrete care sa contribuie la desfasurarea cu succes a lectiilor;
• Dezvoltarea unor relatii de calitate atat cu copiii, cat si cu parintii acestora, participand la crearea unui ambient placut;
• Programul de lucru este de luni pana vineri
Beneficii:
- Pachet financiar atractiv in functie de calificari si implicare profesionala
- Mediu de lucru foarte placut
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, entuziasta si posibilitatea de implicare in organizarea activitatilor.
- Incurajam independenta si creativitatea in managementul procesului educativ.

0372304213

Pietrosani, Arges