Gratuit Invatatoare After School Santimbru

Educatie / Training Published date: Martie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Santimbru

Invatatoare After School

⭕ Invatatoare After School

Candidatul ideal

Cautam o persoana:
- experienta in lucrul cu copiii;
- tanara, dinamica, responsabila cu spirit de initiativa si creativa;
- rabdatoare si implicata in activitatile copiilor.
- cunoasterea limbi engleze este un avantaj

Descrierea jobului:

Jobul presupune implicarea activa si supravegherea copiilor in timpul efectuarii temelor, dar si pe parcursul recreatiilor.

Principalele responsabilitati vor fi:
-Suport in pregatirea temelor;
-Pregatire suplimentara pentru concursuri;
-Activitati extracurriculare interesante si bine organizare;
-Activitati recreative zilnic;
-Comunicarea cu parintii.

Grupa de varsta a copiilor de la clasa va fi de 7-9 ani, iar programul este de luni pana vineri de la 11:30 - 17:00h trei zile pe saptamana iar doua zile pana la ora 19:00h

Salariul atractiv
Beneficii:
- Masa de pranz asigurata.
- Contract de munca

Descrierea companiei

Smiley After - School Educational inseamna o echipa tanara si ambitioasa care urmareste imbunatatirea rezultatelor scolare, cresterea increderii in sine, o echipa care este alaturi de copii pentru a-i ajuta sa se autodescopere.

Mentionam ca avem trei posturi disponibile pentru ca anul acesta deschidem sediul 3 in zona Dristor, sect.3 , va rugam sa aplicati doar daca after school-ul nostru se afla in zona dvs. de interes.

Multumim frumos!

Număr de telefon ✆ 0719959488

Santimbru, Alba