Gratuit Invatatoare Seaca

Educatie / Training Published date: Februarie 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Seaca

Invatatoare

⭕ Cautam o persoana:
- cu experienta in lucrul cu copiii;
- cunoasterea limbi engleze este un avantaj
- dinamica, responsabila cu spirit de initiativa si creativa;
- rabdatoare si implicata in activitatile copiilor.

Descrierea jobului:

Jobul presupune supravegherea a doi copii in varsta de 8 ani in timpul efectuarii temelor, dar si in restul zilei.

Principalele responsabilitati vor fi:
-Suport in pregatirea temelor;
-Activitati extracurriculare
- Insotirea copiilor la activitati extrașcolare (luni, marti, joi)
-Comunicarea cu parintii.

Programul este:
- luni, marti, joi de la 11:30 - 16:30h
- miercuri si vineri de la 11:30 - 17:30h

Sector 2 zona Arena Nationala

Salariul atractiv

0756017899

Seaca, Teleorman